Network with breakfast attendees

TABLE 1

Mary Agostino

Frances Coppolillo

Carl Cowie

Nicole Findlay

Linc Horton

Chris James

Rob Lucas

Dr Nicole McNeil

Fiona Patten

David Peake

Mitchell Shire Council

Melbourne Polytechnic

Nillumbik Shire Council

-

NorthLink

NORTH Link

Caravan Industry Victoria

La Trobe Business School

Parliament of Victoria

TABLE 3

Avi Bendetsky
Krystal Davis
Russell Hughes
Sanjay Babu Jeyachandran
Zina Miceli
Nick Restall
Sergiy Tsimidanov

Softmed
Integra Systems
Integra Systems


Integra Systems
Hume City Council
Integra Systems
Softmed

TABLE 5

Stella Gehrckens
Meri Ivanovska
Ozlem Kalayci
John Maudsley
Erin McLeod
Jessica Panovski
Joseph Porcaro
Christopher Spanos

Macpherson Kelly
BNLLEN
MatchWorks
Yarra Valley Water
Macpherson Kelly
MatchWorks
Matchworks
Pitcher Partners

TABLE 7

Alison Angleton
Stephen Barnewall
Chris Catchlove
John Gawne
Birol Guler
Robert Hannaford
John Maudsley
John McCoach
Margaret McLelland

La Trobe University
Stainless Services
FoodServeX Pty Ltd
Resilient Services PL
AustraCold
Brite Services
Yarra Valley Water
Bridge Darebin
Melbourne's North Food Group

TABLE 9

Emanuela Camera
Maria Dimitriou
Shaun Hutchinson
Mazin Kalakvan
John Kite
Nicky Leitch
Joseph Youhana

Hume City Council
Hume City Council
URBNSURF
Brotherhood of St Laurence
Deakin University
HWLLEN
Brotherhood of St Laurence

TABLE 11

Emily Abrahams
Jenni Coutts
Koby Jones
Cassie Jovan
Nic Morton
Johan Ng
Franklin O'Carroll
Dr Daniel Rayne

North East Link Project
North East Link Project
The SILC Group
North East Link Project
North East Link Project
Jemena Electricity Networks
North East Link Project
La Trobe University

TABLE 13

Cathy Caruso
Heidi Crundwell
Connie Manglaviti
Tricia Northeast
Michael Osborne
Lisa Thomas
Christina Yianni

Concept Caravans
Hume City Council
Naturally Good Products
Tricia Northeast
Sunbury Business Association
BNI - Melbourne North
Gladstone Park Shopping Centre

TABLE 15

Terry Antoniou
Alex Jesensek
Cr Trent McCarthy
Cr Lina Messina
Cr Susanne Newton
Philip O'Brien
Marcus Seal
Lena Smarelli

Delphi Bank
Northcote Indoor Sports
Darebin City Council
City of Darebin
Darebin City Council
Darebin City Council
Rock Posters
A Counting House

TABLE 17

Candi Browne
Peter Fiasco
Jeanine Howton
Misty McMillan
Liza Mihailidis
Melissa Somnez
Jacqueline Van Tilburg
Alicia Wilkes
Elise Yong

Snap Preston Print & Design
Snap Print & Design
Brotherhood of St Laurence
Into Blinds Pty Ltd
Sarina Russo Broadmeadows
Into Blinds Pty Ltd
Into Blinds Pty Ltd


Into Blinds Pty Ltd
Into Blinds Pty Ltd

TABLE 19

Bill Forrest
Adam Foster
Theresa Hunt
Michelle Mantas
Rayen Molina
Peter Ryan
Luke Seacombe
Andrew Wilson

Melbourne Polytechnic
Macpherson Kelley
Melbourne Market Authority
Hoban
Kangan Institute
Westpac
BNLLEN
Essential Solar

TABLE 23

Rayna Berg
Amanda Burgess
Elisa Grassa
Mira Mustafa
Maria Rico
Cr Mark Riley
Kathy Rose
Hayley Rosenboom

Moreland City Council
Moreland City Council
Moreland City Council
Moreland City Council
Moreland City Council
Moreland City Council
Moreland City Council
Moreland City Council

TABLE 2

Shea Evans

Geraldine Kennett

Ben Lethborg

Chris Lombardo

Nick Mac Hale

Ken Matthews

Daniel Sahlberg

Dr Peter Smith

Charles Teale

Ken Woollard

OET

La Trobe Business School

Pitcher Partners

Bridge Darebin

NORTH Link

Matthews Steer

Caravan Industry Victoria

Centre for Disability Employment Practice and Research

Brunswick Industries

Ultralift

TABLE 4

Rupert Condon
Rob Garlinge
Kasey Lawrence
Jonathon McCoombe
Ben Rodgers
Peter Ryan
Peter Ryan

Options Consulting Group
Quest Bundoora
Quest Bundoora
Options Consulting Group


Inner North Community Foundation
Westpac
Westpac

TABLE 6

Joe Crupi
Lisa Ferrari
Daniel Greenwood
Emily Greenwood
Rania Mullins
Georgie Nathan
Emily Temple
Kevin Wilson

M & M Printworks Pty Ltd
Gallery 7six5
Restaurant St Lawrence
Restaurant St Lawrence
Nillumbik Shire Council
Nillumbik Shire Council
Nillumbik Shire Council
M & M Printworks Pty Ltd

TABLE 8

Phillip Bain
Eddy Boscariol
Agatha Ioannou
Ashley McInnes
Sharad Menon
William Peng
Adam Phillips
Michael Pivac
David Taylor

Northern Health
NORTH Link
Emporia Marketing
La Trobe University
Swinburne University of Technology
La Trobe Uni
OET
The Drug Detection Agency
School of Engineering, RMIT

TABLE 10

Benny Archer
Paris Dallow
Cr Frances Eyre
Alison Mau
Cr Geoff Paine
Cr Peter Perkins
Cr Ben Ramcharan
Cr Richard Stockman

Gallery 7six5
Gallery 7six5
Nillumbik Shire Council
Gallery 7six5
Nillumbik Shire Council
Nillumbik Shire Council
Nillumbik Shire Council
Nillumbik Shire Council

TABLE 12

Madeline Alford
Matt Benson
Nathan Minicozzi
John Purdy
Matt Skerrett
Cemile Yuksel

Logos Group
McMullin Property
Citinova
McMullin Property
MAB
Hume City Council

TABLE 14

Darren Coomber
Greg Jamieson
Tony Raunic
Daniel Rayne
Hector Sun
Kostas Tsingas
Rodney Vapp
Blanche Wang

La Trobe University
La Trobe University
Hunt & Hunt Lawyers
La Trobe University
La Trobe University
HWLLEN
Rodney Vapp & Associates Pty Ltd
Melbourne Innovation Centre

TABLE 16

Kiku Allen
Darren Bennett
Helena Celejowski
Michelle Isherwood
Cr Alida McKern
Cr Fiona Mitsinikos
Cr Elizabeth Nealy
Lisa Raywood

Banyule City Council
Banyule City Council
Banyule City Council
Banyule City Council
Banyule City Council
Banyule City Council
Banyule City Council
Banyule City Council

TABLE 18

Daniela Ahimastos
Allison Beckwith
Ferguson Bennett
Cr Peter Dimarelos
Cr Rick Garotti
Michael Lack
Cr Tom Melican
Daniela Parisella
Scott Walker
Ethan Ward

Banyule City Council
Banyule City Council
Marshall Street Studios
Banyule City Council
Banyule City Council
Banyule City Council
Banyule City Council
Banyule City Council
Banyule City Council
Banyule City Council

TABLE 20

Jessica Brown
Guner Hussein
Baris Kelecioglu
Des Malcolm
Daryl Moyle
Ben Murray
Nitish Sharma
Silvia Sidzimovska

Brotherhood of St Laurence
Global Strategic Law
Debtpol Recoveries
Breathometer
Ecocycle Pty Ltd
Brotherhood of St Laurence
One Team Investments
Hume City Council

TABLE 24

Christine Doolan
Elisabeth Hare
Cecilia Moses
Angus Robertson
Karen Stephens
James Wallace
Tahlia Warn

NORTH Link
NORTH Link
NORTH Link
NORTH Link
NORTH Link
NORTH Link
NORTH Link

A

Emily Abrahams
Mary Agostino
Daniela Ahimastos
Madeline Alford
Kiku Allen
Alison Angleton
Terry Antoniou
Benny Archer

North East Link Project
Mitchell Shire Council
Banyule City Council
Logos Group
Banyule City Council
La Trobe University
Delphi Bank
Gallery 7six5

Table No.

11
1
18
12
16
7
15
10

B

Phillip Bain
Stephen Barnewall
Greg Baxter
Allison Beckwith
Avi Bendetsky
Darren Bennett
Ferguson Bennett
Matt Benson
Rayna Berg
Eddy Boscariol
Jessica Brown

 

Candi Browne
 

Amanda Burgess

Northern Health
Stainless Services
Victoria University
Banyule City Council
Softmed
Banyule City Council
Marshall Street Studios
McMullin Property
Moreland City Council
NORTH Link
Brotherhood of St Laurence
Snap Preston Print & Design
Moreland City Council

Table No.

8
7
9
18
3
16
18
12
23
8
20


17


23

C

Emanuela Camera
Cathy Caruso
Chris Catchlove
Helena Celejowski
Rupert Condon

 

Darren Coomber
Frances Coppolillo
Jenni Coutts
Carl Cowie
Heidi Crundwell
Joe Crupi

Hume City Council
Concept Caravans
FoodServeX Pty Ltd
Banyule City Council
Options Consulting Group
La Trobe University
Melbourne Polytechnic
North East Link Project
Nillumbik Shire Council
Hume City Council
M & M Printworks Pty Ltd

Table No.
9
13
7
16
4


14
1
11
1
13
6

D

Paris Dallow
Krystal Davis
Cr Peter Dimarelos
Maria Dimitriou
Christine Doolan

Gallery 7six5
Integra Systems
Banyule City Council
Hume City Council
NORTH Link

Table No.
10
3
18
9
24

E

Shea Evans
Cr Frances Eyre

OET
Nillumbik Shire Council

Table No.
2
10

F

Lisa Ferrari
Peter Fiasco
Nicole Findlay
Bill Forrest
Adam Foster

Gallery 7six5
Snap Print & Design
-
Melbourne Polytechnic
Macpherson Kelley

Table No.
6
17
1
19
19

G

Rob Garlinge
Cr Rick Garotti
John Gawne
Stella Gehrckens
Elisa Grassa
Daniel Greenwood
Emily Greenwood
Birol Guler

Quest Bundoora
Banyule City Council
Resilient Services PL
Macpherson Kelly
Moreland City Council
Restaurant St Lawrence
Restaurant St Lawrence
AustraCold

Table No.
4
18
7
5
23
6
6
7

M

Nick Mac Hale
Des Malcolm
Connie Manglaviti
Michelle Mantas
Ken Matthews
Alison Mau
John Maudsley
John Maudsley
Cr Trent McCarthy
John McCoach
Jonathon McCoombe
Ashley McInnes
Cr Alida McKern
Margaret McLelland
Erin McLeod
Misty McMillan
Dr Nicole McNeil
Cr Tom Melican
Sharad Menon


Cr Lina Messina
Zina Miceli
Liza Mihailidis
Nathan Minicozzi
Cr Fiona Mitsinikos
Rayen Molina
Nic Morton
Cecilia Moses
Daryl Moyle
Rania Mullins
Ben Murray
Mira Mustafa

NORTH Link
Breathometer
Naturally Good Products
Hoban
Matthews Steer
Gallery 7six5
Yarra Valley Water
Yarra Valley Water
Darebin City Council
Bridge Darebin
Options Consulting Group


La Trobe University
Banyule City Council
Melbourne's North Food Group
Macpherson Kelly
Into Blinds Pty Ltd
La Trobe Business School
Banyule City Council
Swinburne University of Technology
City of Darebin
Hume City Council
Sarina Russo Broadmeadows
Citinova
Banyule City Council
Kangan Institute
North East Link Project
NORTH Link
Ecocycle Pty Ltd
Nillumbik Shire Council
Brotherhood of St Laurence
Moreland City Council

Table No.
2
20
13
19
2
10
5
7
15
7
4


8
16
7
5
17
1
18
8


15
3
17
12
16
19
11
24
20
6
20
23

N

Georgie Nathan
Cr Elizabeth Nealy
Cr Susanne Newton
Johan Ng
Tricia Northeast

Nillumbik Shire Council
Banyule City Council
Darebin City Council
Jemena Electricity Networks
Tricia Northeast

Table No.
6
16
15
11
13

O

Philip O'Brien
Franklin O'Carroll
Michael Osborne

Darebin City Council
North East Link Project
Sunbury Business Association

Table No.
15
11
13

P

Cr Geoff Paine
Jessica Panovski
Daniela Parisella
Fiona Patten
David Peake
William Peng
Cr Peter Perkins
Adam Phillips
Michael Pivac
Joseph Porcaro
John Purdy

Nillumbik Shire Council
MatchWorks
Banyule City Council
Parliament of Victoria

La Trobe Uni
Nillumbik Shire Council
OET
The Drug Detection Agency
Matchworks
McMullin Property

Table No.
10
5
18
1
1
8
10
8
8
5
12

R

Cr Ben Ramcharan
Tony Raunic
Dr Daniel Rayne
Daniel Rayne
Lisa Raywood
Nick Restall
Maria Rico
Cr Mark Riley
Angus Robertson
Ben Rodgers


Kathy Rose
Hayley Rosenboom
Peter Ryan
Peter Ryan
Peter Ryan

Nillumbik Shire Council
Hunt & Hunt Lawyers
La Trobe University
La Trobe University
Banyule City Council
Integra Systems
Moreland City Council
Moreland City Council
NORTH Link
Inner North Community Foundation
Moreland City Council
Moreland City Council
Westpac
Westpac
Westpac

Table No.
10
14
11
14
16
3
23
23
24
4


23
23
4
4
19

H

Robert Hannaford
Elisabeth Hare
Linc Horton
Jeanine Howton


Russell Hughes
Theresa Hunt


Guner Hussein
Shaun Hutchinson

Brite Services
NORTH Link
NorthLink
Brotherhood of St Laurence
Integra Systems
Melbourne Market Authority
Global Strategic Law
URBNSURF

Table No.
7
24
1


17
3
19


20
9

I

Agatha Ioannou
Michelle Isherwood
Meri Ivanovska

Emporia Marketing
Banyule City Council
BNLLEN

Table No.
8
16
5

S

Daniel Sahlberg
Luke Seacombe
Marcus Seal
Richard Serpell
Nitish Sharma
Silvia Sidzimovska
Matt Skerrett
Lena Smarelli
Dr Peter Smith


Melissa Somnez
Christopher Spanos
Karen Stephens
Cr Richard Stockman
Hector Sun

Caravan Industry Victoria
BNLLEN
Rock Posters
Smart Start Consulting
One Team Investments
Hume City Council
MAB
A Counting House
Centre for Disability Employment Practice and Research
Into Blinds Pty Ltd
Pitcher Partners
NORTH Link
Nillumbik Shire Council


La Trobe University

Table No.
2
19
15
19
20
20
12
15
2


17
5
24
10


14

T

J

Chris James
Greg Jamieson
Alex Jesensek
Sanjay Babu Jeyachandran
Koby Jones
Cassie Jovan

NORTH Link
La Trobe University
Northcote Indoor Sports
Integra Systems


The SILC Group
North East Link Project

Table No.
1
14
15
3


11
11

K

Mazin Kalakvan


Ozlem Kalayci
Baris Kelecioglu
Geraldine Kennett


John Kite

Brotherhood of St Laurence
MatchWorks
Debtpol Recoveries
La Trobe Business School
Deakin University

Table No.
9


5
20
2


9

L

Michael Lack
Kasey Lawrence
Nicky Leitch
Ben Lethborg
Chris Lombardo
Rob Lucas

Banyule City Council
Quest Bundoora
HWLLEN
Pitcher Partners
Bridge Darebin
Caravan Industry Victoria

Table No.
18
4
9
2
2
1

David Taylor
Charles Teale
Emily Temple
Lisa Thomas
Sergiy Tsimidanov
Kostas Tsingas

School of Engineering, RMIT
Brunswick Industries
Nillumbik Shire Council
BNI - Melbourne North
Softmed
HWLLEN

Table No.
8
2
6
13
3
14

V

Jacqueline Van Tilburg
Rodney Vapp

Into Blinds Pty Ltd


rodney vapp & associates pty ltd

Table No.
17


14

W

Scott Walker
James Wallace
Blanche Wang
Ethan Ward
Tahlia Warn
Alicia Wilkes
Kevin Wilson
Andrew Wilson
Ken Woollard

Banyule City Council
NORTH Link
Melbourne Innovation Centre
Banyule City Council
NORTH Link
Into Blinds
M & M Printworks Pty Ltd
Essential Solar
Ultralift

Table No.
18
24
14
18
24
17
6
19
2

Y

Christina Yianni
Elise Yong
Joseph Youhana
Cemile Yuksel

Gladstone Park Shopping Centre
Into Blinds Pty Ltd
Brotherhood of St Laurence
Hume City Council

Table No.
13
17
9
12